Usługi Dźwigi-Podnośniki Paweł Lisowski
90t biały

Usługi Dźwigi-Podnośniki Paweł Lisowski

Firma Lisowski działająca w okolicach Poznania zajmuje się świadczeniem usług dźwigami oraz podnośnikami koszowymi. Choć nie takie były początki naszej firmy, rozpoczynaliśmy bowiem w 1987 roku od działalności handlowej w Polsce i w Europie, to w pewnym momencie dostrzegliśmy szansę na rozwój firmy w świadczeniu usług dźwigowych. W latach dziewięćdziesiątych zakupiliśmy pierwsze żurawie samojezdne. Sukcesywny rozwój firmy, przemyślane inwestowanie w nowy sprzęt pozwoliło nam rozszerzyć zakres działalności. Obecnie wykonujemy usługi podnośnikiem koszowym i żurawiem. Dysponujemy podnośnikami koszowymi, zwyżkami samochodowymi i dźwigami samojezdnymi. Oferujemy także wynajem dźwigów i żurawi. Oprócz usług dźwigiem i żurawiem można nam również zlecić transport samochodowy na terenie Poznania i okolic.

Profesjonalne doradztwo

Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie Państwu usługi najbardziej dopasowanej do konkretnej potrzeby. Dlatego też udzielamy profesjonalnego doradztwa w zakresie wynajmu dźwigów, doboru odpowiedniego sprzętu oraz technologii i organizacji transportu. To pozwoli na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie usługi, a tym samym umożliwi w znacznym stopniu ograniczyć koszty przedsięwzięcia. Nasi specjaliści pomagają dobrać odpowiedni dźwig do konkretnego zadania. To oczywiste, że innego sprzętu wymaga ustawienie silosu, a innego podniesienie łodzi. Nieustanie dążymy do tego, by usługi oferowane przez naszą firmę spełniały najwyższe kryteria jakości, zarówno w zakresie usług dźwigowych, jak i wynajmu podnośników, żurawi i dźwigów.

 

Dlaczego ważny jest profesjonalizm?

Usługi, których się podejmujemy, realizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Są to trudne zlecenia, wymagające precyzji oraz dużej wiedzy i doświadczenia. Często duże gabaryty i pokaźny ciężar przedmiotów, które wymagają przeniesienia, zmuszają nas do przemyślanego i dokładnego działania. Usługi wykonywane podnośnikami koszowymi muszą odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dla tego też stawiamy nacisk przede wszystkim na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasza oferta dobrana jest precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Bardzo istotną kwestią, w naszych działaniach jest wysoki poziom profesjonalizmu, który prezentują nasi kierowcy i operatorzy. To pracownicy z dużym doświadczeniem i wieloletnim stażem pracy. Obsługa, tak wymagających i skomplikowanych podnośników i dźwigów wymaga dużej wprawy i odpowiedzialności. Dlatego też zatrudniamy operatorów, dla których specyfika pracy nie kryje żadnych tajemnic.

Nasze usługi kierujemy do wszystkich, do klientów prywatnych, firm oraz klientów instytucjonalnych. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Lisowski. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, lecz możemy podjąć współpracę z klientami z innych miast. W przypadku pytań odnośnie do naszej oferty lub wynajmu dźwigów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Oferta Firmy

Oferta